Blog

Evimizde Pozitif Enerjiyi Yükseltmek İçin…

  • Yaşam alanınızda kullanmadığınız, fazla olan ne kadar eşya varsa, lütfen onlardan kurtulun…Nasıl anlarız gitmesi gerektiğini?? Eğer 1 seneden beri kullanmadıysanız o eşya artık size hizmet etmiyor yada diğer tabir ile, siz ona hizmet ediyorsunuz demektir..  Olumlu enerji olmasını istediğiniz her yerde, sadelik ve düzen başrolde olmalıdır. Enerjinin rahat dolaşabilmesi için bu şarttır. Fazla eşya ve dahi biriken tozlar pozitif enerjinin geçişlerini engelleyen durumlardır.

  •  Yaşanılan yerlerin, toprağın, duvarın, uzun zaman kullanılan eşyaların hafızası vardır.  Ortamdaki her şeyi kaydederler. Eşyaya baktığınızda size ne hatırlattığı da çok önemli…Mutlu hissediyorsanız baktığınızda sorun yok..Ama kötü hissettiriyorsa derhal kurtulun…

  • Eğer bir eşya çatlamışsa, bu muhtemelen negatif enerjiye maruz kaldığı için meydana gelmiştir. Yani negatif enerjiyi kendi üzerinde çekerek, sizi korumuştur. O negatif enerji yüklü çatlak yada kırık nesne çöp…

  • Evin mutlaka düzenli olarak temizlenmesi, tozlardan arınması, pozitif enerjinin yüksek olmasını sağlar.Evin mutlaka sabahları havalandırılmasıda bir o kadar önemli…

  • Kuru çiçeklerin ölü bir enerji olduğu belirtmeliyiz.Fazlaca toz tutar…Ya atın ya çok iyi temizleyin…

  • Tuz negatif enerjiyi üzerine çeken bir kristaldir. Siz ufak kaseler içinde odalara tuz koyun, o işlemini yapacaktır.Bir kaç haftada bir değiştirin.

  • Tütsü yapmakta evin enerjisini temizler. Özellikle adaçayı (Latincede salvia yani iyileşmek kelimesinden gelir)  yaktığınızda içeriğinde bulunan yağlar açığa çıkarak sizi sakinleştirir. Yaydığı frekans ortamı temizler.

  • Evde çiçek beslemek, canlı enerji kaynağıdır. Özellikle bazı bitkiler yapısal özellikleri ile evin havasını temizleyip pozitif enerji yayma özelliğine sahiptirler.Örneğin,  Paşakılıcı çiçeği..

  • Aynalar doğru yerde asılı olursa doğru enerji yayarlar. Yatağın karşısına ayna konulmaz. Yan tarafında komşunuzla aranızdaki duvara asılmaz. Bir ayna iki oda arasında enerji geçiş kapısı gibidir. Oradaki tüm enerjiyi size yansıtabilir.

Peki nereye koymalıyız aynaları??

Yemek masasının yanına konulabilir. Bolluk ve bereketi geri yansıtır. Giriş kapısının üzerine asılır. Gelen kişinin enerjisini geri kendine yansıtır. Evin kendi odalarına bakan bir duvarına asılabilir.Ve tabi aynalarında düzenli olarak enerjilerinin temizlenmesi gerekir.

  • Evde sizi rahatlatan hoşunuza giden pozitif enerji veren müzikler dinleyebilirsiniz.Dua, meditasyon, esma zikirleri ile çalışmalar yaptığınız da evinizin frekansını en az 15 mhz yükseltecektir.

Paylaş & Yazdır